QINGDAO LANDPOWER MASINAD CO., LTD

Juhtiv ettevõte eriarsti tarnida Hiina veoauto varuosad

Kodu > Teadmised > Sisu
Miks veoauto mootor valgustab suitsu
- Jun 02, 2018 -

Veoauto mootor peab pöörama tähelepanu mustale suitsule või valged silmad.

1, silindris olev rõhk on liiga madal või vesi

Külma ilmaga võib esineda ka valget suitsu. Kaardi sõpru ei tohi eksitada valgest suitsetamisest, mis on algatatud külmetes tingimustes. Kui mootor hakkab külma, valge suits on ilmne. See on tingitud silindrisse siseneva õhu madalast temperatuurist, mis mõjutab kütuse süüte- ja viivitusomadusi. Õli mikroosakeste mittetäielik põletamine juhitakse külma õhuni ja kiiresti jahutatakse, mille tagajärjel valge suits.


2. madala kuueteistkümnese alkaani diislikütuse kasutamine

Kui mootor on mõnda aega aktiveeritud, ei ole valge suitsu kadunud. Võib juhtuda, et madala kuueteistkümne alkaani diislikütus või silindri surve on liiga madal. Juhid on selged diislikütuse, kui mitte diiselkütuse, juhid peavad kontrollima silindrit, vaadake lekkeid ja nii edasi.


3. Mitme injektori kütuse sissepritse summa on erinev

Tõstuki mootori aeglast pöörlemist ning heitgaaside suitsetamise või tulekahju nähtuse ilmnemist võib kindlalt hinnata, et teatavas injektoris on kütuse hulk teistest injektoritest erinev. Liiga palju või liiga vähe kütust tekitab mootor aeglaselt silindrisse valge suitsu.

Tõstuki tasakaalustamata süttimine mõjutab tõsiselt veoauto mootorit. Paigaldage sisselasketorusse temperatuuriandur, nii et mootorit saab käivitamisel reguleerida. See võib vähendada ka valge suitsu tühjenemist, parandada tõstuki mootori külmkäivitust ja vältida mootori sisselasketorustiku õhutemperatuuri muutumist liiga kiiresti.