QINGDAO LANDPOWER MASINAD CO., LTD

Juhtiv ettevõte eriarsti tarnida Hiina veoauto varuosad

Kodu > Teadmised > Sisu
Volvo FMX veo šassii tuletõrje näitus
- Jun 02, 2018 -

Mõõduka kontinentaalse meessoost linn on aasta kõige kuldseim hooaeg, ja koos Pekingi seitsmeteistkümnenda rahvusvahelise tuletõrjeseadmete tehnoloogiate vahetusega (2017China Fire), mis asub mõõdukas kontinendilises musonia kliimas, on ametlikult tervitanud aasta kõige kuldset hooaega . Suur suuremat tuletõrjeseadmete tehnoloogiate näitus, suur "Waugh" ei jää loomulikult välja eelmises näitusel, millel on tugev stiil ja ületamatu kvaliteet, on suur Waugh tuletõrjeauto, mis on šassii sees tuhandeid televaatajaid, turg on laialdaselt tunnustatud ja kiidetud.


2014. aasta suve alguses registreeriti Hiinasse uus Volvo toodete seeria. Parandades mootori ja ülekande tehnoloogiat ja tutvustades rea uuenduslikke innovatsioonitehnoloogiaid, on sõiduki võimsus, töökindlus ja ohutu tootlikkus märkimisväärselt paranenud.


Praegu on Volvo FMX tuletõrje mootorite teenus on 460 hobujõudu ja 500 hobujõudu, mis võib saavutada pöördemoment 2300 veisekarja riisi ja 2500 karja meetrit, lisaks on osa 540 hobujõulist mudelit turul, mille pöörlemiskiirus on 2600 hülmetrit. Selline suur pöördemoment võib vastata paljudele erinõuetele ja mängida olulist rolli lahinguväljal "aeg on elu", mis tõhusalt parandab tuletõrje mootorite pääste ja pääste kiirust.


Volvo FMX võib lisaks klassikalistele 8x4 mudelitele pakkuda ka mitmesuguseid mudeleid, samuti valida 6x4, 6x6 ja 10x4 mudeleid. Mitmekesine valik tagab paindlikkuse ja mugavuse ülemise rõivatööstuse renoveerimiseks, et täita linna tuletõrjeoperatsioonide erinevaid vajadusi.


Praegu on Volvo tuletõrjeauto teeninud kõikides linnades ja tänavatel üle kogu riigi ja kogu maailmas ning on loonud tihedad koostöösuhted Hiina suurte tuletõrjetootjatega. Kui on vaja päästetööd, tekib Volvo tuletõrjeauto. Taifuuniperioodi ajal toob suur "Waugh" meie intiimsemaid tervitusi meie armastele relvastatud politseiametnikele ja sõduritele, laseme meid kõrvuti võidelda ja tuua ohtu tuhandetele peredele.