QINGDAO LANDPOWER MASINAD CO., LTD

Juhtiv ettevõte eriarsti tarnida Hiina veoauto varuosad

Kodu > Teadmised > Sisu
Väike veoauto šassii hooldus tehnika
- Jun 02, 2018 -

1, pöörlemissüsteem: valige sile õli

Üldiselt tuleb reguleerida ülekande- ja staatilist laotust, kütmist ja pingutamist. Kui reguleerimine ei sobi, võib see siduril liikuda, põhjustades soojusvahetuse plaadi põletamiseks. Seetõttu on väga oluline valida sile õli. Hea sujuv õli vähendab veoautode kaotust ja kütusekulu.

2, pidurisüsteem: garantii tundlikkus

Pidurdamisoskuse funktsioon mõjutab otseselt veoki oskusi, töökindlust ja sõiduohutust. Veoautode pidurdusfunktsioon on üldiselt turvalise sõidu tagamise oluline tagatis. Kui tõstuk ei tööta, tuleb pidurisüsteemi võimalikult kiiresti kontrollida. Üldiselt ei ole piduri osad korralikult reguleeritud ega kulunud liiga palju, mis vähendab tõstuki pidurdustundlikkust ja kulunud piduriklotsid tuleb õigeaegselt välja vahetada. Enne autost lahkumist võite proovida pidurite tundlikku seisundit, et tagada tavapärase liikumise võimalus.

3, marssisüsteem: rehvide kuivatamine

Rehv mõjutab tõstuki liikuvat funktsiooni. Hõõrdumist rehvi ja maapinna vahel ei saa sõidu ajal vältida ja rehvi kulutatakse ära. Autoomanikud soovitavad, et nad kontrolliksid regulaarselt rehvi tihedust professionaalses remonditöökodas ja teeksid asjakohaseid kohandusi ja vaateid, et rehv jääks parima seisundi.

Kokkuvõttes peaks veoauto šassii hooldus alustama rotatsioonisüsteemi, pidurisüsteemi ja reisisüsteemi kolme aspektiga. Kui tekib mõni probleem, ei suuda tõstuk omanike ootustele vastata. Lisateavet, teretulnud keskenduda veoauto poodile - professionaalne raskeveok ERP juhtimisplatvorm!