QINGDAO LANDPOWER MASINAD CO., LTD

Juhtiv ettevõte eriarsti tarnida Hiina veoauto varuosad

Kodu > Teadmised > Sisu
Autost välja on vaja neid tõstuki hooldusvahendeid
- Jun 02, 2018 -

Tõstuki hooldusvahendid peavad autost välja minema. Iga-aastaste autojuhtide juhtidel on mõni avarihooldus ja kui neil on väike viga väljas, läheb see maksma veidi. Täna peame pakkuma vajalikke hooldusvahendeid probleemsete probleemide lahendamiseks.

1. Üldised veoki hooldusvahendid

Kahesuunaline mutrivõti: mutrivõtme kombinatsioon, selle mutrivõtme kombinatsiooni eelised: lihtne kanda, lai kasutada.

Teisaldatav mutter: see on väga mugav mitmeotstarbeline mutrivõti. Parem on valmistada suurem ja väiksem, et see sobiks kasutamiseks erinevates olukordades.

Esituled: esituled ei pea valgusti käsitsi. Neid saab seada otse pea peale. Nad saavad teha käest emantsipeerides muid asju. See on väga mugav nii autode remondi valgustamiseks kui ka pimedas valguses.

Lisaks ülaltoodud tööriistadele on olemas ka mingi varruka kuldkrooniga ja rehvide kruvid.

2, lihtne murda väikesi osi

Ventilaatori rihm: ventilaatori rihm on kerge kahjustada. Võib juhtuda, miks ventilaatori turvavöö on tühine. Kui ventilaatori rihm on purunenud, ei ole soojuse hajumine hea. Selleks, et vältida ebamugavusi, on kaartide jaoks vaja ette valmistada sama ventilaatorivöö.

Kiirühendus: ma usun, et paljudel juhtidel on tekkinud hingetoru kulumise probleem. Kuigi probleem ei ole suur, on varjatud oht surmav. Mõne kiire torujuhtmestusega autoga saab lahendada maanteetrumli lihvimise tingimused, piirkonnast väljapoole paisutatud toru ja lahendatud üksiku piduriprobleemi, oodake, et teenindusjaamale jõudmiseks asetage see asend asendisse neetimine, raud on tugevam ja tugev ühendus.

Igasugused klambrid: vastavalt nende vajadustele võite osta autosse mitu kaarti hädaolukorras (veetoru klamber, küttetoru klamber, naftakump).

Diiselfilter: see on ka oluliseks varuosaks sõites, eriti talvel.

Rippuva silindri O-tüüpi rõngas: kui O-rõngas on purunenud, on teie autot raske liikuda, mistõttu on soovitatav, et sõbra sõber peaks auto seadistama.