QINGDAO LANDPOWER MASINAD CO., LTD

Juhtiv ettevõte eriarsti tarnida Hiina veoauto varuosad

Kodu > Teadmised > Sisu
Veoauto mootori ebakorrektne hooldus põhjustab tõstuki mootori rikke
- Jun 02, 2018 -

Veoautode lisavarustuse puhul rõhutavad paljud remonditöökodasid, et mootorit tuleb õigeaegselt hoida või tuleb need juba pikka aega asendada. Mis puudutab praegust olukorda, siis paljud kaardid ei hoolitse regulaarselt tõstukite mootorite hooldamisel. Mootorite vahetamine on suurepärane kulu. Kui mootorit ei toimi õigeaegselt, millised probleemid juhtuvad, kui mootor ebaõnnestub?


1, põhjustada õhufiltri pistikut

Mootori sisselaskesüsteem koosneb õhufiltrist ja sisselasketorust. Mida pikem kasutusaeg on, õhufiltri südamik täidetakse mustuse ja see ei saa lõpuks saavutada puhast efekti. Seetõttu puhastatakse õhufiltrit regulaarselt. Kui õhufiltrit on 3 korda puhastatud, on kõige parem uus originaal õhufiltri elemendi asendamine.


2, õhu sissevoolutoru ummistus

Õhus tolmu tõttu kogub sisselasketoru rohkem või vähem mustust. Kui see on liiga palju või ummistunud, ei saa õhufiltrit filtreerida ja õhufilter on liiga määrdunud. Sissevoolutoru on esimene veoauto mootorisse sisenev õhk protseduur, nii et sissevoolutoru mustus tuleb puhastada õige aja jooksul, et õhk paremini puhastada.


3. Jahutussüsteemi välimus

Kolb-purk, silindri korpuse sisemine lekkimine, tõsine müra, plahvatus ja jõuülekande kiirendus on tingitud jahutussüsteemi rikkest ja mootori normaalsest temperatuurist tingitud rikke korral. Mootori ebakorrapärane töö kiirendab veoauto mootorit ja tõsiselt põhjustab mootori lammutamist. Sellise olukorraga takistatakse jahutussüsteemi regulaarset jahutamist ja antifriisi õiget kasutamist.


4. Karter on virnastatud liiga palju muda

Õline sete on gaaside nagu gaasid, happed, vesi, sulfiidid ja lämmastikoksiidid, mida mootoris ei põletata. Lisaks on muda ja metalli hõõrdumisest tekkinud metallipulber ka õli setete koostisosa. Liiga palju setet vähendab põlemiskvaliteeti, blokeerib filtrit, õliaugu ja süvendab mootori kulumist.

Veoautode mootorite hooldus võib säästa palju kütust, aga ka sõprade sõprade jaoks, et juhtida suuremat ohutust. Sõltumata mootori elueast või kütuse maksumusest ei saa sõprade poolt mootorite hooldust ignoreerida.