QINGDAO LANDPOWER MASINAD CO., LTD

Juhtiv ettevõte eriarsti tarnida Hiina veoauto varuosad

Kodu > Teadmised > Sisu
Hiina riiklik raskeveok, grupi draakon hobune
- Jun 02, 2018 -

Oktoobris on ajakirjanikud ajaloolises linnas Nanchangis. Nanchang, Wang Bo tutvustas tengwangi paviljoni ettekannet: "Kolised jõed ja viis järved, luksuslik Jing OU rohkem kontrolli, aarded ja draakoni kergete veiste turg, silmapaistvad inimesed, Xu Ruxia Cheni fännide diivan". Loomulikult on Nam Cheong Püha maa silmapaistvad inimesed iidsetest aegadest. Tänapäeval läbib Nanchangi kindlus mitte ainult põhja ja lõuna, vaid ka Pekingi-Kowlooni liinide pealinn, vaid ka maanteel logistikale oluline roll.

Reis Nanchangi, Hiina veoautode võrgustik reporter kohtunud kohaliku liider külma keti logistika valdkonnas, peadirektor Li Tung Wah pikk külma keti logistika. Tung Wah pärast üle kümneaastast arengut on ettevõttel 90% turuosa Jiangxi, Shandongi jahutranspordi valdkonnas ning turg laienes Jiangxi, Shandongi, Nanpingi, Nanningi, Guiyangi, Zhengzhou, Wuhani, Xiani, Urumqi, Guangzhou, Kunming, Chongqing, Chengdu ja muud piirkonnad. Üksteise järel Nanchangis ja Nanjingis, Changsha'is, Jinan'is, Weifang'is, Lõuna-võrdne büroo.

Ida-Hiina külmaahela logistika liider, külmaahela tööstuse kiire areng, pikk külmaahel Donghua järgib alati professionaalse, kiire ja turvalise kontseptsiooni väljatöötamist. Li rõhutas ajakirjanikele: "külmutatud toit ja muu logistika pole samad, see on elatusvahendite projekt. Oleme toiduainete levitamise, toiduohutuse kaitsjad, peavad tagama, et kõik sink saadetakse ja iga liha on standardtemperatuurid jõuavad supermarketitesse, jõudsid tavaliste inimeste lauale. "

Tõepoolest, toiduga kindlustatuse teema on alati olnud riikliku murega. Viimased toiduohutusnõuded, mis väljastati 2015. aasta oktoobris, kujutavad toiduainete transportimisel rangemaid nõudmisi. Cnhtc T5G veoauto, mis eelis, võitis Tung Wah pikk logistikakompanii heakskiit?

Kui see korrespondent külastas, on lihtsalt T5G-luba. Hiina autovaruosade parkla, mis vastab selle 8x4 HOWO-T5G veoautodele, Hiina Rahvavabariigist raskeveok, mis on pea peal rippuma. Paljudes sõidukites oli valge kleidi kandev T5G veoauto selge. Donghua Li, ettevõtte peaspetsialist võib olla uhke kaua külma ahela logistika üle, ütles: "vaata, see on meie firma külmiku auto, see auto on kasutu, ma ei saa öelda, ütlesin."


Paari: Wucheng veoauto maastikurünnak

Järgmise: Ei