QINGDAO LANDPOWER MASINAD CO., LTD

Juhtiv ettevõte eriarsti tarnida Hiina veoauto varuosad

Kodu > Teadmised > Sisu
Hiina eksportivate veokite väljakutse
- Jun 02, 2018 -

Kommertsveokite üldine müük on küll ka languses, kuid langus on väike. Tõste veoautode ekspordi puhul tundub 1-5 kuud, kuigi seal on ettevõtteid, erinevat languse taset, kuid Zhang Haigang ütles: "mõnede Aafrika riikide poliitika ja eeskirjade järgi, et edendada nende rakendamist, on praegu rohkem kui 2000 autot, mis ei lase Ootamatu Hiina raskeveokite ekspordipiirkond on peamiselt Aasias, Aafrikas ja Ladina-Ameerikas, on paljudel selle piirkonna riikidel üks ühine asi: peamine rahvuslik tulude sõltuvus naftast. "Selline riigi jõukus tuleb kiiresti, infrastruktuuriinvesteering on kiirem, intensiivsus on suur, viimastel aastatel on Hiina veok nende piirkondade jaoks ka hea ekspordi tõttu. "Zhang Haigangi analüüs.

Kuid tänavu Hiina kaubamärkide kommertsveokid (sealhulgas veoautod ja bussid) välisturgudel, üldine langus müük, peamiselt jätkuv langus rahvusvaheliste toornafta hindade vahetuskursi muutusi ja muid tegureid. Zhang Haigang rääkis ajakirjanikele, näiteks Angolas Aafrikas, et välisvaluuta puudujääk on väga tõsine, kui ametlik dollar Kwanza (Angola valuuta) vahetuskurss on 1: 112, kui välisvaluuta puudujäägi tõttu on ainult must turg 1: 192 osta. "Põhimõtteliselt on 40 protsenti maha, mis põhjustab palju probleeme, raha taastamine, et vastata suurele riskile." Lühidalt: Hiina veoki kujundus välisturgudel, suurte veoautode ekspordi mõju.

Lisaks on Hiina autode hinnad ülemereterritooriumidel peaaegu valgeks kuumad. "See vähendab ekspordisõidukite jalgrattasõidu määra konkurentsis. Sellise keeruka välisturgu silmas pidades on Hiina ettevõtted, kuidas tegeleda koos

"Jalgratta kasumimäär mõne aasta eest on parem, kus üha rohkem ettevõtteid soovib välismaale, praegune vaatepunkt, hinnasõda on ilmnenud, autode hinnad olid langustrendiks." Zhang Haigang ütles: "Me mõtleme ka ümberkujundamise mõttes."

Aruannete kohaselt saab välisturgude müügi mudelit muuta, võite kala süüa. "" Püüa järk-järgult proovida mitte ainult lingide, müügijärgse teeninduse, lisaseadmete, ringlussevõtu ja muude valdkondade müüki. " on teatatud, et Hiina kaubamärgiga kaubik välismaal turgudel säilitada maht järk-järgult tõuseb, mis põhineb tingimustel auto pärast turul teha.

Näiteks Shaanxi näitel on selle ärimudel järk-järgult lihtsas üldises kaubanduses SKD / CKD koostamise, ülekandmise ja täielikult lokaliseeritud muutuste mustrite, nimelt lokaliseerimisega; Veoettevõtted võivad ka laeva laenata merre minna, tuginedes CITICi, Hiina Raudtee, Hiina raudteede ehituse, Hiina hoone, AVIC rahvusvahelise, kontserni ja muude suurte riigile kuuluvate ehitusettevõtete ehitamisele, vedajana raskeveokitele, ülemaailmse inseneriteaduse jaoks, et kohandada kõiki logistikavõimalusi.